Hakkımızda

Hakkımızda


40 yıldır Astaş olarak tekstil ve hazır giyim sektöründe dünyanın en ileri teknolojilerine sahip markaları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktayız. Tekstil ve hazır giyim sektörünün dünya çapındaki rekabet gücünü destekliyor, mevcut tesislerin kalite ve verimliliğini artırıcı her türlü hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Astaş olarak inovasyon ve AR-GE çalışmalarına büyük önem veriyoruz ve bunu da temsil ettiğimiz dünya markaları ve kendi markalarımızla yapıyoruz.


Amacımız; konfeksiyon üretiminde kumaştan, bitmiş mamulün paketlenmesine kadar tüm süreç içerisinde mümessili olduğumuz 30’un üzerinde dünya lideri marka ve kendi ürettiğimiz ileri teknoloji içeren makinalarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektir

Ürün yelpazemizde, dikiş makinelerinin yanı sıra, yüksek verimlilik ve üretim sağlayan bilgisayar destekli modelhane ve kesimhane teknolojilerimiz (CAD CAM sistemleri), serim sistemleri, giysi poşetleme teknolojileri, maske üretim teknolojileri ve koruyucu kıyafet üretim makinaları ve teknik tekstil alanında yüksek teknolojiye sahip makinalar mevcuttur.

Astaş olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentisine göre teknoloji üretiyor ve daima yeni ve en doğru ürünü sunmaya çalışıyoruz. Yılların getirdiği deneyimi bilgi ve tecrübe ile harmanlayarak yeni nesil teknolojilerimizi tekstil ve hazır giyim sektörü ile buluşturuyoruz.

40 yıldır bu kadar yüksek teknolojinin içinde yer alarak, geliştirdiğimiz iş birliklerimiz neticesinde edindiğimiz birikimlerimizi, kalite anlayışını ülkemiz için “Made in Turkey” damgalı değere dönüştürmek istedik ve bunu da başardık. Astaş olarak sektördeki 40 yılı içeren tecrübe ile askıda giysi poşetleme makinaları alanında kendi üretimimiz olan çözümleri kendi markamız “FOLIOPACK” ile müşterilerimize sunduk. Yeni nesil teknolojileri kullanarak oluşturduğumuz FOLIOPACK markamız ile müşterilerimizin askıda giysi poşetleme teknolojileri alanında ihtiyaç ve beklentilerine göre teknoloji üretiyor ve en doğru ürünü sunmaya devam ediyoruz.

Astaş olarak tekstil ve hazır giyim sektörü için ilk ve pek çok yeniliği müşterilerimizin kullanımına sunup, ürettiğimiz teknoloji ve sistemlerle onlara çözüm ortağı oluyoruz. Vizyonumuz, sektördeki 40 yıllık tecrübemizin süzgecinden geçirerek oluşturduğumuz en verimli, en kullanışlı, en dayanıklı çözümleri; en uygun fiyata müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.  Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla ileri teknolojiyi sektöre sunması ve üreticilerin daha yüksek kapasiteyle daha iyi verim alması Astaş’ın en önemli misyonudur.

Gelecekteki hedefimiz ise bu üstün kalite anlayışına sahip ileri teknoloji ürünlerimizi dünya genelinde pazarlara açmak ve Türk teknolojisine sahip ürünlerimiz ile global arenada bayrağımızı gururla dalgalandırmaktır.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı